XD-3.96-6A6W-G
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD-3.96-6A6W-G
JLCPCB Part #
C41414195
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12.1mm 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A 9.3mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS