XD-0.8-15PLT
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD-0.8-15PLT
JLCPCB Part #
C17700302
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+105℃ 0.8mm 1 15 15P 1x15P 2.65mm 3.3mm 30V 500mA LCP Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS