XDZ254-2-11-W-2.5-G1
MFR.Part #
XDZ254-2-11-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18905909
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.5mm 22P 2x11P 3A 3mm 6mm Black Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS