XDZ254-2-09-Z-2.5-G1
MFR.Part #
XDZ254-2-09-Z-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18905888
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 18P 2 2.54mm 2.5mm 2x9P 3A 3mm 6mm Black Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS