XDZ254C-2-12-Z-3.0-G1
MFR.Part #
XDZ254C-2-12-Z-3.0-G1
JLCPCB Part #
C19184363
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 24P 2x12P 3A 3mm 4.1mm 4.1mm Black Brass Gold Round Pin Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS