XDZ200-1-15-Z-2.0-G1
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XDZ200-1-15-Z-2.0-G1
JLCPCB Part #
C19190951
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 15P 1x15P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm Black Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS