XDZ200C-2-17-Z-2.8-G1
MFR.Part #
XDZ200C-2-17-Z-2.8-G1
JLCPCB Part #
C19184406
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.8mm 2A 2mm 2mm 2x17P 3.5mm 3.7mm 34P Black Brass Gold Round Pin Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS