XDM254-2-19-S-8.5-G0
MFR.Part #
XDM254-2-19-S-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268788
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2x19P 38P 3A 8.5mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS