XDM254-2-15-Z-8.5-G0
MFR.Part #
XDM254-2-15-Z-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268727
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2x15P 30P 3A 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS