XDM254-2-13-W-8.5-G0
MFR.Part #
XDM254-2-13-W-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268763
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 26P 2x13P 3A 8.5mm Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS