XDM254-1-16-Z-8.5-G0
MFR.Part #
XDM254-1-16-Z-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268709
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16P 1x16P 2.54mm 3A 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS