XDM254-1-10-Z-8.5-G0
MFR.Part #
XDM254-1-10-Z-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268703
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 3A 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS