XDM254C-2-20-Z-3.0-G0
MFR.Part #
XDM254C-2-20-Z-3.0-G0
JLCPCB Part #
C19184333
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x20P 3A 3mm Brass Round Hole Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS