XDM200-2-18-S-4.3-G0
MFR.Part #
XDM200-2-18-S-4.3-G0
JLCPCB Part #
C19268877
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2x18P 36P 4.3mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2mm Female Headers ROHS