XDM200-2-17-Z-4.3-G0
MFR.Part #
XDM200-2-17-Z-4.3-G0
JLCPCB Part #
C19268894
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2x17P 34P 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS