XDM200-2-03-Z-4.3-G0
MFR.Part #
XDM200-2-03-Z-4.3-G0
JLCPCB Part #
C19268881
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2x3P 4.3mm 6P Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS