XDM200-1-14-W-4.3-G0
MFR.Part #
XDM200-1-14-W-4.3-G0
JLCPCB Part #
C19268928
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 14P 1x14P 2mm 4.3mm Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2mm Female Headers ROHS