XD2EDGVM-5.08-7P-V
MFR.Part #
XD2EDGVM-5.08-7P-V
JLCPCB Part #
C22380486
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS