XD2EDGVC-2.54-5P-V
MFR.Part #
XD2EDGVC-2.54-5P-V
JLCPCB Part #
C22380561
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 150V 1x5P 2.54mm 20~26 5 5A 5P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS