XD2EDGR-5.08-8P-V
MFR.Part #
XD2EDGR-5.08-8P-V
JLCPCB Part #
C22380515
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Board Side/Socket - Open Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS