XD2EDGRC-2.54-6P-V
MFR.Part #
XD2EDGRC-2.54-6P-V
JLCPCB Part #
C22380569
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 150V 1x6P 2.54mm 20~26 5A 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS