XD2EDGK-2.54-3P-V
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD2EDGK-2.54-3P-V
JLCPCB Part #
C22380552
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 150V 1x3P 2.54mm 20~26 3 3P 5A Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M1.6) P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS