XD2EDGKM-5.08-6P-V
MFR.Part #
XD2EDGKM-5.08-6P-V
JLCPCB Part #
C22380492
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x6P 2.5 300V 5.08mm 6 6P Female Plug Green Screw Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS