XD2EDGKM-5.08-2P-V
MFR.Part #
XD2EDGKM-5.08-2P-V
JLCPCB Part #
C22380488
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Female Plug Green Screw Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS