XD15EDGVM-3.81-2P-V
MFR.Part #
XD15EDGVM-3.81-2P-V
JLCPCB Part #
C22365820
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS