XD15EDGRM-3.81-3P-V
MFR.Part #
XD15EDGRM-3.81-3P-V
JLCPCB Part #
C22365814
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS