XD15EDGRC-3.5-4P-V
MFR.Part #
XD15EDGRC-3.5-4P-V
JLCPCB Part #
C22380539
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS