XD15EDGK-3.5-2P-V
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD15EDGK-3.5-2P-V
JLCPCB Part #
C22380544
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x2P 2 2P 3.5mm 300V 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS