SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C7466247
Package
DO-214AC(SMA)
Description
10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS