BZX584C15
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
BZX584C15
JLCPCB Part #
C7528990
Description
1 Independent 100nA 13.8V~15.6V 15V 200mW 30Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS