5.0SMDJ24CA/T7
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA/T7
JLCPCB Part #
C22384643
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 129A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS