Z8F4821AN020SG
MFR.Part #
Z8F4821AN020SG
JLCPCB Part #
C2640284
Package
QFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 10bit 20MHz 31 3V~3.6V 48KB 4KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 QFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS