WAFER-XH2.54-9PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-9PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448727
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 2.54mm 250V 3A 9 9P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS