WAFER-XH2.54-6PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-6PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448724
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 6 6P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS