WAFER-XH2.54-5PWT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-5PWT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448734
Package
SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS