WAFER-VH3.96-9PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-9PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448749
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 7A 9 9P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS