WAFER-VH3.96-5PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-5PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448745
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS