WAFER-TJC8-2.54-6PWZ
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-TJC8-2.54-6PWZ
JLCPCB Part #
C32710627
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 6 6P Brass PA66 Right Angle Tin Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS