WAFER-TJC8-2.54-12PZZ
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-TJC8-2.54-12PZZ
JLCPCB Part #
C32710624
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS