WAFER-MX1.25-9PWZ-C22-9T
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-9PWZ-C22-9T
JLCPCB Part #
C32710611
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 9 9P Brass PA9T Right Angle Tin Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS