WAFER-MX1.25-9PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-9PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448353
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 9 9P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS