WAFER-MX1.25-14PZZ-C22-9T
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-14PZZ-C22-9T
JLCPCB Part #
C32710601
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P Brass PA9T Through Hole Tin Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS