WAFER-MX1.25-13PZZ-C22-9T
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-13PZZ-C22-9T
JLCPCB Part #
C32710600
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 1A 1x13P Brass PA9T Through Hole Tin Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS