WAFER-MX1.25-10PWT-W1-P
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-10PWT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448369
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS