SMF130CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMF130CA
JLCPCB Part #
C5261916
Package
SOD-123FL
Description
130V 144V 1uA 200W 209V 960mA TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS