SMCJ22CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMCJ22CA
JLCPCB Part #
C5261495
Package
SMC
Description
1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.25A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS