SMCJ220A
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMCJ220A
JLCPCB Part #
C5261617
Package
SMC
Description
1.5kW 1uA 220V 246V 356V 4.2A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS