SMBJ400A
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ400A
JLCPCB Part #
C5261748
Package
SMB
Description
1uA 400V 447V 600W 648V 930mA TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS