SMBJ26CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ26CA
JLCPCB Part #
C5261688
Package
SMB
Description
14.25A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS