SMAJ78CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ78CA
JLCPCB Part #
C5261779
Package
SMA
Description
126V 1uA 3.17A 400W 78V 86.7V TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS